Vakantie voor twee-voucher

- 2 overnachtingen inclusief ontbijtbuffet 
- in een standaard tweepersoonskamer in één van de 19 deelnemende hotels*
Totaal voor 2 personen: € 109,00

+++ACTIE IS AFGELOPEN+++

Wat gebeurt er met mijn voucher na 15.12.2018?
Uw 'Vakantie voor twee'-voucher verandert automatisch in een waardebon, u hoeft hiervoor niets te doen. Deze waardebon t.w.v. € 109,00 kan tot 31.12.2020 in de deelnemende hotels ingewisseld worden, maar geeft geen recht meer op het 'Vakantie voor twee'-arrangement (2x overnachting met ontbijt voor 2 personen). U kunt de voucher bijvoorbeeld gebruiken voor:
• een restaurant (ontbijt, brunch, etc.)
• losse overnachting(en)
• een wellnessbehandeling
Let op: de waardebon in delen deactiveren is niet mogelijk.

Kan ik mijn voucher omwisselen?
Uw kunt uw voucher helaas niet omwisselen voor een andere waardebon.

Kan ik mijn voucher laten verlengen?
Na 15.12.2018 geldt uw voucher automatisch tot  31.12.2020 als waardebon. Een andere verlenging is helaas niet mogelijk.

Vragen:
Voor vragen omtrent de voucher kunt u contact met ons opnemen via: infogutscheine@vandervalk.de.
De cadeaubon dient u bij aankomst in het hotel ter verzilvering te overhandigen aan de receptiemedewerker.

Deelnemende hotels in Duitsland:
1. Hotel Moers: Tel.: +49(0)2841-1460, E-mail: moers@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
2. Hotel Gladbeck: Tel.: +49(0)2043-6980, E-mail: gladbeck@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
3. Hotel Melle-Osnabrück:
 Tel.: +49(0)5422-96240, E-mail: melle@valk.com - Hotelsite bezoeken
4. Hotel Hamburg-Wittenburg: Tel.: +49(0)38852-2340, E-mail: hamburg-wittenburg@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
5. Landhotel Spornitz: Tel.: +49(0)38726-880, E-mail: spornitz@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
6. Resort Linstow: Tel.: +49(0)38457-70, E-mail: linstow@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
7. Golfhotel Serrahn: Tel.: +49(0)38456-66920, E-mail: serrahn@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
8. Naturresort Drewitzer See: Tel.: +49(0)39927-7670, E-mail: drewitz@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
9. Hotel Berlin Brandenburg: Tel.: +49(0)33708-580, E-mail: berlin@valk.com - Hotelsite bezoeken
10. Spreewald Parkhotel: Tel.: +49(0)35474-270, E-mail: spreewald@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
11. Schlosshotel Ballenstedt: Tel.: +49(0)39483-510, E-mail: ballenstedt@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
12. Parkhotel Schloss Meisdorf: Tel.: +49(0)34743-980, E-Mail: meisdorf@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken

Deelnemende hotels in Nederland:
13. Hotel Amersfoort-A1: Tel.: +31(0)33-4540000, E-mail: amersfoort@valk.com - Hotelsite bezoeken
14. Hotel Groningen-Zuidbroek A7: Tel.: +31(0)598-453787, E-mail: zuidbroek@valk.com - Hotelsite bezoeken
15. Hotel Leusden-Amersfoort: Tel.: +31(0)33-4345345, E-mail: leusden@valk.com - Hotelsite bezoeken
16. Hotel Nuland-’s-Hertogenbosch: Tel.: +31(0)73-5342534, E-mail: nuland@valk.com - Hotelsite bezoeken
17. Hotel ’s-Hertogenbosch-Vught: Tel.: +31(0)73-6587777, E-mail: vught@valk.com - Hotelsite bezoeken
18. Hotel Tiel: Tel.: +31(0)344-622020, E-mail: tiel@valk.com - Hotelsite bezoeken

Deelnemend hotel in Spanje:
19. Hotel Barcarola:
 Tel: +34 (0)972 32 69 32, E-mail: barcarola@valk.com - Hotelsite bezoeken
Vouchers kunnen gecombineerd worden.